(+98) 21-83384167-8

پرسنل - Danawell

خانه پرسنل

پروفسور سید محمد قدسی


سمت: پرسنل

ایمیل : ghodsism@sina.tums.ac.ir


اطلاعات بیشتر

آقای دکتر قدسی هیات علمی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. ایشان دوره عمومی پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساند و دوره تخصص و فوق تخصص خود را در رشته جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی تهران و کلینیک مغز و اعصاب پروفسور مجید سمیعی در هانوفرگذرانده‌اند. در سال 1384، ایشان به سمت مدیر گروه جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران و در سال 1385، رئیس گروه جراحی مغز و اعصاب بیمارستان دکتر شریعتی تهران ، منصوب شدند. در حال حاضر ایشان استاد مهمان موسسه بین‌المللی INI (علوم اعصاب در آلمان) نیز می باشند.

دکتر سیدروح الله قدسی


سمت: پرسنل

ایمیل : Dr.sr.ghodsi@ut.ac.ir


اطلاعات بیشتر

مدیر عامل و موسس. متولد سال 1357 و دارای مدرک دکترا در رشته مکانیک. ایشان در دوره پسادکتری برروی شبیه‌سازی عددی جریان خون در مغز مطالعه و تحقیق نمودند که نتیجه آن تولید کد شبیه‌سازی دقیقی به منظور مطالعه آنوریسم مغزی بود. ایشان از سال 1380 فعالیت خود را در صنایع و موسسات گوناگون به عنوان مدیر پروژه، طراح سیستم‌های دینامیک سیالات صنعتی، مشاور، مهندس و برنامه نویس محاسباتی صنعتی،آغاز نموده اند. ایشان از سال 1390 عضو هیات علمی دانشگاه آزاد می باشند.

دکتر زهرا نمازی


سمت: پرسنل

ایمیل : Zahra.t.Namazi@gmail.com


اطلاعات بیشتر

موسس و عضو هیات مدیره. ایشان متولد سال 1362و از سال 1387 فعالیت خود را به عنوان دندانپزشک در کلینیک های دندانپزشکی آغاز نموده اند. وی محقق در زمینه مواد زیستی، لیزر و بهبود زخم، پزشکی و تشخیص بیماری‌های دهان و دندان، ارتودنسی، بیومکانیک بوده و دارای مقالات منتشر شده‌ی متعددی در مجلات علمی معتبر می باشد. ایشان در حال حاضر دانشجوی دکترای بیومتریال دندان بوده و در حال انجام فعالیت بر روی پروژه های مواد دندانی و همچنین دارورسانی در مهندسی بافت می باشد. ایشان مدیر بخش تحقیق و توسعه تیم بوده و به عنوان مشاور بخش بایومتریال خدمات ارزنده‌ای را به تیم ارائه می‌نمایند

حسین اسماعیلی دزکی


سمت: پرسنل

ایمیل : hesmaeilid@gmail.com


اطلاعات بیشتر

وی متولد 1369 بوده و کارشناس ارشد مهندسی مکانیک ساخت تولید است.ایشان از سال 1390در صنعت به عنوان مهندس مکانیک مشغول به فعالیت بوده و دارای تجارب فراوان در زمینه صنعت سازه، طراحی قالب، برنامه نویسیCNC، شکل دهی و همچنین پرینتر سه بعدی می باشد. وی دارای مهارت در زمینه نرم افزارهای مهندسی مکانیک از جمله Catia,solidworks, Abaquse, Autodesk Mesh mixer و همچنین برخی از نرم افزارهای بیومکانیکی مانند 3D Slicer و Blueskybio می باشد.

زهرا فرجی


سمت: پرسنل

ایمیل : zahrafaraji63@ut.ac.ir


اطلاعات بیشتر

وی متولد 1363 و فارغ التحصیل کارآفرینی سازمانی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران می باشد. ایشان دارای تحقیقات و مطالعاتی در زمینه ” توسعه کارآفرینی در سازمان ها، شناسایی مشکلات و راه حل آنها ” می باشد. ایشان از سال 1394 به منظور بهبود عملکرد و ترویج و توسعه، همکاری خود را با تیم ما آغاز نموده اند.

پروفسور جمیله بیگم طاهری


سمت: مشاوران


اطلاعات بیشتر

وی در سال 1365 دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی خود را از دانشکده دندانپزشکی مشهد اخذ نموده است. ایشان از سال 1373 تا کنون استاد تمام بیماری های دهان و دندان در دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد. وی یکی از اعضای فرهنگستان علوم پزشکی ایرانیان بوده و در زمینه لیزر بیماری های دهان و درمان زخم های حفره‌ی لورئال تحقیقات و مطالعات فراوانی دارد.